Tutoriale

Nasze praktyczne tutoriale (poradniki) to kompleksowe materiały edukacyjne dotyczące wybranych zagadnień z zakresu marketingu w internecie i w Google.

 

Kliknij wybrany tytuł i zapoznaj się ze szczegółami:

Tutorial „Reklama Google Adwords”

Tutorial „Optymalizacja SEO”

Tutorial „Google w Pigułce: reklama Adwords + optymalizacja SEO 

Tutorial „Skuteczny E-marketing”

 

Zalety tutoriali:

- Kompleksowe (poruszają tematykę wszystkich bieżących zagadnień z wybranego tematu)

- Aktualne (tutoriale powstały w marcu 2012 i będą na bieżąco uaktualniane, w odróżnieniu od publikacji papierowych, które często tracą ważność z chwilą wydania, gdyż rynek internetowy zmienia się praktycznie z dnia na dzień)

- Praktyczne (nie teoretyzują omawianych zagadnień, a zwracają uwagę na praktyczne aspekty i umiejętności, które można od razu wykorzystać)

- Przystępne (nie znajdziesz w nich długich bloków tekstu i ciężkich wielostronicowych opisów – większość wiedzy jest przekazana w graficzny i obrazowy sposób, abyś mógł lepiej i szybciej przyswoić wiedzę)

 

Marketing internetowy to podstawa strategii każdej nowoczesnej firmy. To właśnie w  internecie konsumenci szukają teraz produktów i usług. To tam toczy się dzisiaj walka o klienta.

Nowoczesne firmy mają świadomość jak ważna jest aktualna wiedza z dziedziny e-marketingu. Ta wiedza oraz know-how są podstawą efektywnej reklamy i promocji online. Nie wszystkim jednak starcza czasu, aby uczestniczyć w szkoleniach i regularnie dokształcać się na kursach.

Polecamy więc alternatywne rozwiązanie – komplet wiedzy zawartej w naszych materiałach szkoleniowych (tutorialach), które zostały opracowane z myślą o tych, którzy potrzebują cennej wiedzy, a nie maja czasu na studiowanie wielu podręczników czy uczęszczanie na kursy. Nasze poradniki są opracowane na wysokim poziomie merytorycznym, a dodatkowo stworzone w przystępnej formie dzięki której  przyswoisz wiedzę szybko i przyjemnie. Po lekturze od razu będziesz w stanie wykorzystać umiejętności w praktyce!

Nie zwlekaj – zamów cenne tutoriale już dzisiaj!

 

 

Poradnik Optymalizacja SEO

Optymalizacja SEO

Ten poradnik zawiera odpowiedź na pytanie „Jak zoptymalizować stronę www, aby była przyjazna dla wyszukiwarki Google”   Co zyskasz dzięki optymalizacji strony internetowej ? potencjalni klienci szybko znajdą twoją firmę w sieci zwiększenie „darmowego” i kwalifikowanego ruchu z Google – użytkownicy, którzy trafiają z wyszukiwarki są na prawdę zainteresowani Twoimi produktami bardziej „przyjazny” serwis, co …

Czytaj więcej »

Poradnik Reklama Google Adwords

Reklama Google Adwords

Ten praktyczny tutorial to kompleksowy poradnik zawierający wszystkie niezbędne informacje potrzebne do stworzenia i obsługi efektywnej kampanii w linkach sponsorowanych Google Adwords.   Chcesz reklamować się w Adwords ale nie wiesz jak zacząć? Masz już kampanię, ale nie jesteś w pełni zadowolony i chciałbyś wycisnąć z niej jeszcze więcej i obniżyć koszty?   Ten Tutorial …

Czytaj więcej »

Tutorial Kompleksowy marketing w Google

Kompleksowy Marketing w Google

Ten praktyczny i kompleksowy poradnik (tutorial ) zawiera opis wszystkich  etapów planowania, budowania i obsługi skutecznej kampanii Google Adwords, a także zbiór zasad i porad dotyczących właściwej optymalizacji serwisu.   Ten tutorial przeprowadzi Cię przez meandry marketingu w Google pokazując krok po kroku od podstaw sekrety marketingu i reklamy w Google. Nauczysz się jak zbudować …

Czytaj więcej »

Poradnik Skuteczny E-marketing

Skuteczny E-marketing

Ten praktyczny i kompleksowy poradnik (tutorial) krok po kroku poprowadzi Cię przez meandry e-marketingu i pokaże najbardziej efektywne narzędzia marketingu w internecie oraz jak je wykorzystać, aby odnieść sukces.   Chcesz promować firmę online, ale nie wiesz jak to zrobić? Stosujesz już e-marketing, ale jego efekty nie są zadowalające?   Nie musisz już więcej błądzić! …

Czytaj więcej »