↑ Powrót do Tutoriale

Skuteczny E-marketing

Ten praktyczny i kompleksowy poradnik (tutorial) krok po kroku poprowadzi Cię przez meandry e-marketingu i pokaże najbardziej efektywne narzędzia marketingu w internecie oraz jak je wykorzystać, aby odnieść sukces.

Poradnik Skuteczny E-marketing

 

Chcesz promować firmę online, ale nie wiesz jak to zrobić? Stosujesz już e-marketing, ale jego efekty nie są zadowalające?

 

Nie musisz już więcej błądzić!ten poradnik w prosty i zrozumiały sposób przeprowadzi Cię przez wszystkie aspekty marketingu internetowego pokazując najważniejsze narzędzia oraz ucząc jak je stosować w praktyce.

 

Większość firm ma problem z właściwym wykorzystaniem internetu – to nowe i szybko zmieniające się medium, które niesie z sobą nieograniczone możliwości, ale też wiele pułapek. Zobacz jak wykorzystać potencjał internetu, a jednocześnie uchronić się przed błędami, które popełniają inni.

 

Ty też możesz być efektywnym e-marketingowcem! – wystarczy poznać główne zasady rządzące światem wirtualnym oraz najbardziej efektywne techniki marketingu w internecie i zacząć je stosować w praktyce – Poznaj tajniki skutecznego e-marketingu!

 

Komplet materiałów zawiera:

  1. Pełną prezentację ze szkolenia „Skuteczny E-marketing” w postaci slajdów (format pdf)
  2. Poradnik dotyczący Web usability stron internetowych
  3. Poradnik „Skuteczny e-mail marketing”
  4. Poradnik „Marketing społecznościowy”
  5. Poradnik „Jak budować markę w internecie”

 

Zalety tutoriala „Skuteczny e-marketing”:

- Kompleksowy (porusza tematykę wszystkich bieżących technik i zagadnień e-marketingowych)

- Aktualny (ostatnia aktualizacja – lipiec 2012)

- Praktyczny (podkreśla aspekty i umiejętności, które można od razu wykorzystać w praktyce)

- Przystępny (bez długich bloków tekstu i wielostronicowych opisów – większość wiedzy jest przekazana w graficzny i obrazowy sposób, abyś mógł lepiej i szybciej przyswoić wiedzę)

 

Znajomość marketingu internetowego jest konieczna do prowadzenia dzisiaj skutecznego biznesu. Jeżeli nie chcesz zostać w tyle i masz ambicję, aby wyprzedzić konkurencję i odnieść sukces Twoja firma musi być obecna w sieci i musi to zrobić skutecznie.

Zamów Tutorial „Skuteczny e-marketing” już dziś! Teraz nie musisz wychodzić z domu, aby mieć tę cenną wiedzę dla siebie – 200 stron przydatnych informacji czeka na Ciebie!

 

Koszt tutoriala „Skuteczny E-marketing” to 79 zł netto (97,17 zł brutto)

Zamówienie prosimy wysłać wypełniając formularz:

[contact-form-7 id="1378" title="Materiały E-marketing"]

 

Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z zamówieniem materiałów. Płatności  prosimy dokonać na konto: Internet Planet Ewa Chojecka, numer rachunku: 52 1140 2004 0000 3602 7018 1963 .
Hasło do pobrania poradnika „Skuteczny E-marketing” otrzymasz mailem po wpłacie

Pobierz Tutorial 

[wpdm_file id=4]

 

Dla osób uczestniczących w szkoleniu ”Skuteczny E-marketing” tutorial jest wliczony w cenę szkolenia!