Webinary

Zapraszamy na webinary – nowoczesne szkolenia online

Internet Planet jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku wprowadza ten format szkoleniowy do swojej oferty. Ciesz się nieograniczoną wolnością, niskimi kosztami oraz praktyczną wiedzą! Dzięki naszym webinarom szybko dokształcisz się z najważniejszych narzędzi marketingu internetowego.

 

Najbliższe webinary:

(kliknij na wybrany webinar i poznaj szczegóły)

Optymalizacja SEO w Pigułce

Jak prowadzić skuteczny i kompleksowy marketing w Google, czyli o połączeniu Adwords i optymalizacji

E-marketing od podstaw

Więcej webinarów wkrótce – zapisz się do newslettra, aby otrzymywać aktualne powiadomienia o nowych webinarach

 

Dowiedz się więcej o tym co to jest i jak wygląda webinar / szkolenie online

 

Dlaczego warto skorzystać z webinaru?

Webinary to najnowszy „krzyk mody” w szkoleniach i e-learningu. Są idealnym formatem szkoleniowym dla zapracowanych osób, które nie mają czasu na całodniowe szkolenia, a także dla osób, które chcą przyswoić małe porcje konkretnej wiedzy „ w pigułce”. Szkolenia już nigdy nie będą takie same!

Podstawowe zalety webinarów:

  • Oszczędność czasu

Nie musisz nigdzie jeździć, aby wziąć udział w szkoleniu. Oszczędzasz swój cenny czas i nie marnujesz go na dojazd do innego miasta albo na stanie w korkach.

  • Oszczędność pieniędzy:

Nie musisz już wydawać pieniędzy na transport ani na zakwaterowanie w miejscu szkolenia! W przypadku webinarów wszystkie te koszty sa wyeliminowane, a Ty płacisz tylko i wyłącznie za wiedzę. W związku z brakiem konieczności wynajmu sali szkoleniowej seminaria internetowe są o wiele tańsze, gdyż organizator nie ponosi dodatkowych kosztów organizacyjnych.

  • Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych

Nie ważne gdzie mieszkasz ani gdzie aktualnie się znajdujesz. Nie ważne czy w danym czasie jesteś w Polsce czy zagranicą. Teraz możesz wziąć udział w szkoleniu w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz najbardziej dogodne dla Ciebie miejsce: stanowisko pracy w biurze, domowe zacisze albo leżak na plaży -  teraz możesz się szkolić i zdobywać nową, cenną wiedzę z dowolnego miejsca na świecie!

  • Pełna wartość szkoleniowo-merytoryczna

Dzięki przekazowi audio-wideo webinary sa odpowiednie zarówno dla wzrokowców jak i słuchowców. Technologia webcast pozwala na prowadzenie normalnej prezentacji szkoleniowej (prezentacja w postaci slajdów, głos, ankiety, pytania i odpowiedzi) tylko w nieco odmiennych warunkach – każdy uczestnik może się znajdować w dowolnym miejscu! Co za ulga i wolność!

  • Pełna interaktywność

Webinary umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami szkolenia. Na każdym spotkaniu dostępny jest czat, na którym można zabierać głos, a na końcu każdego szkolenia jest sesja pytań i odpowiedzi na której można rozwiać swoje wątpliwości związane z treścią szkolenia. W trakcie seminarium internetowego wykorzystywane są też takie narzędzia jak: ankiety i pytania do uczestników, dzięki czemu spotkanie staje się naprawdę interaktywne.

 

Czas trwania spotkania on-line:

Webinary i seminaria online trwają zazwyczaj 60-90 minut i  są skoncentrowane na tym, aby przekazać maksymalną ilość sprecyzowanej wiedzy – dzięki temu  jesteś w stanie przyswoić porcję konkretnej wiedzy merytorycznej szybko i efektywnie, a do tego po niskich kosztach.

 

Jakość transmisji:

Dzięki wykorzystaniu najnowszego oprogramowania oraz szybkim łączom internetowym jakość naszych transmisji jest bardzo dobra. Przed webinarem upewnij się tylko czy Twój komputer  spełnia Podstawowe Wymagania techniczne dla osób biorących udział w webinarze.

Jak wygląda webinar?

Co to jest webinar?

Co to jest webinar? Webinar to nowoczesny format szkoleniowy (rodzaj e-learningu) wykorzystujący transmisję audio-wideo w czasie rzeczywistym. Technologia typu „Streaming” umożliwia przesyłanie takich danych jak fonia, wizja i tekst „na żywo” dzięki czemu uczestnik otrzymuje pełnowartościowe szkolenie: fonia / głos – słyszysz lektora prowadzącego szkolenie „na żywo” wizja /wideo – widzisz lektora prowadzącego szkolenie „na …

Czytaj więcej »

Webinar Optymalizacja SEO w pigułce

Jak samodzielnie zoptymalizować i wypozycjonować stronę, aby pojawiała się wysoko w naturalnych wynikach Google   Termin: Do ustalenia (można zamówić webinar indywidualny albo dla grupy osób/firmy) Czas trwania: 1,5 godziny + runda pytań i odpowiedzi Miejsce: dowolne: to szkolenie online Cena: 399 zł netto /grupa do 5 osób BONUS: Poradnik pdf  „Jak zoptymalizować stronę internetową” …

Czytaj więcej »

Webinar „Jak prowadzić marketing w wyszukiwarkach”

Skuteczne połączenie Adwords i optymalizacji SEO Termin: Do ustalenia (można zamówić webinar indywidualny albo dla grupy osób/firmy) Czas trwania: 1,5 godziny + runda pytań i odpowiedzi Miejsce: dowolne: to szkolenie online Cena: 399 zł netto /osobę lub grupę do 5 osób (powyżej 5 osób – wycena indywidualna)   Większość firm zdaje sobie sprawę, że trzeba …

Czytaj więcej »

Webinar E-marketing od podstaw

  Termin: Do ustalenia (można zamówić webinar indywidualny albo dla grupy osób/firmy) Czas trwania: 1,5 godziny + runda pytań i odpowiedzi Miejsce: dowolne: to szkolenie online Cena: 299 zł netto /osobę lub grupę do 5 osób (powyżej 5 osób – wycena indywidualna)   Omawiane tematy: Czym jest E-marketing Dlaczego każda firma powinna prowadzić marketing online …

Czytaj więcej »

Webinar – wymagania techniczne

Podstawowe Wymagania techniczne dla osób biorących udział w webinarze: Program, którego używamy  do transmisji online działa na wszystkich platformach internetowych i kompatybilny zarówno z komputerami z systemem Windows jak i Mac. Przed przystąpieniem do webinaru upewnij się, czy Twój komputer spełnia następujące warunki: Przeglądarka: program działa prawidłowo z następującymi przeglądarkami: Firefox, Internet Explorer 8 czy …

Czytaj więcej »